Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga koli ne 05/01/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : bulqize

Kilometra : 2000000

Viti Prodhimit : 86

Kondicioner : Jo

Detajet e njoftimit

Mercedes benz 813 vetshkarkues dhe me vinc 3ton Ne gjendje te mire . . Timon hidraulik.

Kontakto njoftuesin

koli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 483
Vizita e fundit : 21/07 Ora 13:07
Nr i njoftimit : 8375
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK