Apartament ne Durres

reklame

Shperndaje kete njoftim ne

     

Rss

 

Lista Ime (0)

Apartament ne Durres

Postuar nga Besnik ne 18/07/13

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 38 000,00 €

Qyteti/Fshati : durres

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Shitet apartament i ri 65m2 ne Durres(SHkembi i Kavajes) tek zona e palzhit ne nje distance vetem pak metra nga deti .Kati i 3 me ashensor dhe pamje fantastike nga deti.Apartameneti eshte teresisht i mobiluar me te gjitha pajisjet edhe me a/c dhe tenda dielli.cmimi 38000 euro.

Kontakto njoftuesin

Besnik
Nr i telefonit : 00306994045455

Ndrysho njoftimin

Dergoja nje shoku :