Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION: 14 Apartamente për shitje...

Postuar nga Rino Nika ne 02/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkembi i Kavajes

Siperfaqja : 87 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila.

Apartamenti është i ri dhe i pajisur me ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ofron qetësi dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Apartamentet ofrohen për shitje bosh.

????ÇMIMI: 390 €/m²

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 11/12 Ora 04:43
Nr i njoftimit : 14495
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK