shitet 3+2+1 pazh durres 70000

reklame

Shperndaje kete njoftim ne

     

Rss

 

Lista Ime (0)

shitet 3+2+1 pazh durres 70000

Postuar nga mikel ne 22/07/13

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 000,00 €

Qyteti/Fshati : durres

Siperfaqja : 123 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

urja ndothet ne plazhin e durresit kati 5 pallati kali trojes shikon detin ka 3 dhoma 2 wc sallon kuzhin dhe ka garazh 25m poste

Kontakto njoftuesin

mikel
Nr i telefonit : 00306938042627

Ndrysho njoftimin

Dergoja nje shoku :