Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten krevat estetike dhe kaske pe...

Postuar nga eni ne 03/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180,00 €

Qyteti/Fshati : durres

Detajet e njoftimit

Shiten krevat estetike dhe kaske permanenti per arsye mosperdorimi,jane ne gjendje te mire

Kontakto njoftuesin

eni
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 302
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:34
Nr i njoftimit : 10188
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK