Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet panorame me qendisje

Postuar nga Asd ne 31/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Shitet panorame e qendisur bukur dhe me kujdes
Cmimi: 400 mij lek

Kontakto njoftuesin

Asd
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 494
Vizita e fundit : 20/09 Ora 19:37
Nr i njoftimit : 8717
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK