Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Mates Elektronik (Mono Faz +3 Fazor...

Postuar nga saimir09 ne 09/12/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Tregtojm Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz dhe 3 Fazor per shtepia me ose pa (Wireless)qe do te thot qe mund ta shikoni ne telefon sa keni Harxhuar energji elektrike plus qe mund ta programoni direkt nga telefoni ky Sahat eshte gjithashtu nje Mbrojtes nga mbitensioni.Mund ta montoni ne kuader shum thjesht Mono Faza zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sherben per te monitoruar se sa harxhoni Energji elektrike ne (Kw hour).Ku dhe Si perdoren psh mund ti perdorni nqs keni 2 hyrje me 1 Sahat po njeren doni ta jepni me qera ne ket rast keni nevoj per ket Mates qe mund ta montoni ne apartamentin tjeter. Matesit jan te rij.Jepen me garanci.Montimi brenda ne Durres falas.
Mates Mono Faze 30mij lek te vjetra.
Mates Mono Faze me (Wireless )50 mij lek te vjetra.
Mates 3 Fazor 60mij lek te vjetra.

Kontakto njoftuesin

saimir09
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 257
Vizita e fundit : 20/02 Ora 09:16
Nr i njoftimit : 13400
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK