Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rruf...

Postuar nga saimir09 ne 13/12/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Komuna: Durrës
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte . Jan komponent te cilet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat ,
montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites.
Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v)
vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v) ose mund te gradohen sipas deshires,mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal,
kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike
ckycet qe mos te pesojne dem Aparaturat Shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet
mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike.
Pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .Mbroni Shtepite Tuaja.Mbrojtesat jepen me Garanci.
(Brenda ne Durres Montimi Falas).
Mbrojtes Mono Faz 40A - 3000 lek te reja.Me ose Pa Voltmeter)
Mbrojtes Mono Faz 60A-3000 Lek te reja.(me ose pa Voltmeter)
Mbrojtes Tre Fazor 60A - 5000 lek te reja.
cel 069 73 09 899

Kontakto njoftuesin

saimir09
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 259
Vizita e fundit : 19/02 Ora 07:53
Nr i njoftimit : 13416
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK