Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHES KITARE KLASIKE TE PAPERDORUR

Postuar nga Alkeo ne 06/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 95,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Kitare klasike e paperdorur.
Ska nje jave qe ma kan sjell.E shes sepse nuk me duhet.
Kitarja ka dhe canten

Kontakto njoftuesin

Alkeo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 278
Vizita e fundit : 20/09 Ora 10:09
Nr i njoftimit : 10537
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK