Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kamion 814 me vinxh

Postuar nga Fredi ne 04/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 700,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Kilometra : 236000

Viti Prodhimit : 1992

Kondicioner : Jo

Detajet e njoftimit

Shitet kamion benz 814 me vinxh 2.5 t me karroceri te gjate alumini me goma te reja dhe sherbime te bera i targuar per
here te pare.. Mundesi nderrimi.. Cel 0682190631

Kontakto njoftuesin

Fredi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 895
Vizita e fundit : 22/07 Ora 09:26
Nr i njoftimit : 9062
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK