Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes Kamion MAN T32 19464 Viti 2000

Postuar nga Drilon ne 15/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 23 000,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Kilometra : 220000

Viti Prodhimit : 2000

Kondicioner : Jo

Detajet e njoftimit

Kamion Man T32 19464 Koke+terheqesh, viti i prodhimit 2000, makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha serviset i jane bere te MAN dhe ka liber sherbimesh dhe faturat. Gomat i ka te reja ne Dhjetor 2015. Makina ka Turbine te re, bllok kamje i ri,kompresori eshte i ri si dhe i eshte bere nderim vaje per hidraulik+kamje. Makina shitet baske me rimorkion tip Mierling qe eshe e gjitha Alumin+disqe alumini, pesha totale e makines eshte koke+trajler veteshkarkues eshte 13.150 kg. Bllokazhi+retader eshte ne gjendje optimlae. Makina eshte me certifikate pronesie dhe nuk eshte peng ne ndonje bank. Motori eshte bere ne muajin Dhjetor 2016

Kontakto njoftuesin

Drilon
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 483
Vizita e fundit : 19/07 Ora 14:39
Nr i njoftimit : 8922
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK