Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Durres, shes makine karavan Volvo V...

Postuar nga kLITON ne 01/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 200,00 €

Qyteti/Fshati : DURRES

Kilometra : 30000

Viti Prodhimit : 2000

Motor Kubik : 2461 Cm3

Marka : Volvo

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM..........: 24000-29000

SHITET VOLVO V70 NE GJENDJE SHUM TE MIRE SI VISUALE (estetike) POR DHE XHENERIKE.
MAKINA ESHTE ME DOGANE tvsh TE PRERE GATI PER TARGIM.
VETURE NAFTE,TIP VOLVO V70,
CC 2461,VITI 2000,VENDE 5,STATION WAGON,TAPICERI LEKURE,DISQE ALUMINI ETJ...ETJ...

Kontakto njoftuesin

kLITON
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 206
Vizita e fundit : 21/07 Ora 17:26
Nr i njoftimit : 11064
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK