Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Lumir ne 08/09/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 350,00 €

Qyteti/Fshati : Gjiri lalezit

Kilometra : 237564

Viti Prodhimit : 2001

Motor Kubik : 1900 Cm3

Marka : Fiat

Kondicioner : Jo

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet fiat punto 1.9jtd me letra te rregullta dhe sherbimet e bera cmimi i diskutushem

Kontakto njoftuesin

Lumir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 19/11 Ora 18:28
Nr i njoftimit : 14635
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK