Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Seat Leon 1.9 turbo diesel

Postuar nga Elvis Kamberi ne 13/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Kilometra : 178000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 1896 Cm3

Marka : Seat

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

- Shitet Seat Leon 1.9 turbo diesel (150 HP)
- Viti i prodhimit 2004,
- Kambio manuale me 6 marshe.
- Kilometra 178.000
- Me letra dhe siguracion deri ne Mars 2019
- Cmimi i diskutueshem

Kontakto njoftuesin

Elvis Kamberi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 16/07 Ora 13:19
Nr i njoftimit : 12280
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK