Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Krevat marinari + dyshek

Postuar nga Niko ne 03/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

kam 9 krevate marinari ne gjendje akull te re me gjith dyshek per te shitur. 1 muaj te perdorur, 200 euro per krevat + 2 dyshek italian, bej ulje cmimi nqs merrni te 9'ntat krevate ose me shum se 2 krevat per njeher

Divani me Kendi L akull i ri 1 muaj i perdorur 350 euro

lavatrice gjermane 8kg 125 euro

tharse rrobash 10kg 125 euro

tavolin buke druri qe hapet dhe zgjatet akull e re akoma sju esht heque plasmasi me 6 karrike 180 Euro

Kontakto njoftuesin

Niko
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 894
Vizita e fundit : 21/07 Ora 17:54
Nr i njoftimit : 10180
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK