Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Igli ne 15/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 200,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Kilometra : 17

Detajet e njoftimit

Shitet Piaggio x8 .
Viti : 2004.
Motorri : 200cc 4 kohesh , nuk harxhon fare .
Me letra deri ne Mars 2018. Bateria e re , vaj filtra te sapo ber . Motorri eshte shume i mir si dhe shume i shpejte , nuk ka asnje difekt . Cmimi i diskutueshem.
0696754231

Kontakto njoftuesin

Igli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 972
Vizita e fundit : 18/09 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 9571
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK