Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes motorrin

Postuar nga Vehbi ne 23/05/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 000,00 €

Qyteti/Fshati : Bishtkamez (Fllak sektor )Durres

Kilometra : 350

Detajet e njoftimit

Shitet motorri i ri i sa po ardhur nga anglia i vitit 2013 i pa punuar ne shqiperi eshte i ri me dekumenta dhe dogan te paguar dhe i targuar ne Durres
Shitet per mos perdorim se nuk eshte i pershtatshem per mua
Per arsye moshe
Motorri eshte 350 cc me 5 marsha para dhe indjetro me sistem ftohje me uje me antifutndizet edhe ne largesi me pult
Eshte ne gjendje te shkelqyer

Cmimi 6.000 euro i diskutushem

Nr cel 0684756666

Nr cel 00447477686844

Kontakto njoftuesin

Vehbi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 686
Vizita e fundit : 20/09 Ora 09:52
Nr i njoftimit : 9943
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK