Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet motorri

Postuar nga Vehbi ne 02/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 000,00 €

Qyteti/Fshati : Bisht Kamez (Fllak sektor)

Kilometra : 350

Detajet e njoftimit

shitet motorri i ri i sapo ardhur nga anglia ne gjendje te shkelqyer
350 ccme dekumenta te rregullta ,me dogan te paguar dhe te paisur me targa shqiptare
shitet per mos perdorim per arsye moshe
motorri eshte me 6 marshe dhe indjetro me sistem ftohje me uje eshte komod per ato qe kan deshir per motorra


cmimi 6.000 e i diskutushem

Kontakto njoftuesin

Vehbi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1556
Vizita e fundit : 19/09 Ora 15:55
Nr i njoftimit : 8734
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK