Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shitet motorri

Postuar nga vehbi ne 18/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 4,50 €

Qyteti/Fshati : Bishtkamez njesia atministrative Katund i Ri

Kilometra : 300

Detajet e njoftimit

shitet motorri i vitit 2013 i pa perdorur ne shqiperi i sapo rregjistruar
me dogan te paguar dhe me letra
shitet ne pa mundesi perdorimi
cmimi 4.500 euro i diskutushem

Kontakto njoftuesin

vehbi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 18/07 Ora 07:46
Nr i njoftimit : 12321
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK