Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Durres, kerkohen punonjese te thjes...

Postuar nga BAP ne 30/05/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Mbikalimi i Fllakes, Durres

Pozicioni : Punetor

Arsimi : 8 vjecar

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Balkan Automotive Products sh.p.k kerkon te punesoje punonjese te thjeshte ne prodhim, pa eksperience.

Puna mesohet ne fabrike ne 3 ditet e para te proves.
Preferohen femra, mosha 18-40 vjece. Kushtet e punes jane te favorshme dhe te sigurta.
Pagesa e favorshme, pertej pages baze jepen bonuse dhe shperblime te tjera.

Ju lutem, nese jeni e interesuar na kontaktoni ne emailin: amministrazione@finnord.al ose ne numrin 355682010223.
Adresa: Mbikalimi i Fllakes, Autostrada Tirane-Durres. (Transporti i siguruar)

Kontakto njoftuesin

BAP

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 117
Vizita e fundit : 22/09 Ora 15:40
Nr i njoftimit : 12459
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK