Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

STAF PER TRAGETET ITALIANE

Postuar nga TSTS GROUP ne 29/07/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : DURRES

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : I Mesem

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Qendra e Trajnimit dhe punesimit te detareve TSTS Group, Shqiperi ne bashkepunim me kompanie e trageteve GNV, ofrojne mundesi punesimi ne anije te tipit: Traget, kruizer turistik, krocere, anije pasagjere.
Pozicioniet qe ofrohen jane: Steward, Cabin Boy, Engine Boy, Receptionist.

Individet qe perzgjidhen do te kene mundesine te perfitojne nje kontrate pune 4mujore me mundesi rinovimi, me page 945$ e lart sipas pozicionit perkates.

Kandidatet meshkuj apo femra duhet te zoterojne nje gjuhe te huaj (Italisht, Anglisht, Frengjisht), te jene te grupmoshes 20-45 vjec, te jene te afte te punojne ne grup me persona nga kultura te ndryshme, te kene etike pune, te jene bashkepunues dhe me nje qendrim pozitiv gjate punes.

Kontakto njoftuesin

TSTS GROUP
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 95
Vizita e fundit : 26/02 Ora 17:23
Nr i njoftimit : 14458
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK