Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

POMPIST POMPA DHE INJEKTORE DIESEL ...

Postuar nga POMPIST DIESEL ne 14/03/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTORE COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DELPHI DENSO SIEMENS, .DISPONOJME BANGO PROVE ELEKTRONIKE PER POMPA DHE INJEKTORE COMMON RAIL KODIFIKIM INJEKTORESH. AUTODIAGNOSTIKIM I KOMPJUTERIZUAR.PJESE KEMBIMI. PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE cel 0694075188 viber/ whatsapp
email yankeesnyc25@hotmail.com

MERCEDES CDI TE GJITHA TIPET
FORD FOCUS , MONDEO TDCI TDI
KIA, HYNDAI,SANYONG REXTON KYRON, OPEL,BMW, AUDI,VW,JAGUAR,LAND ROVER, RANGE ROVER FIAT,ALFA ROMEO,CITROEN, RENAULT, MITSUBISHI,NISSAN, VOLVO, TOYOTA,PEUGEOT, IVECO, SCANIA, MAN,SEAT,

Kontakto njoftuesin

POMPIST DIESEL

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 439
Vizita e fundit : 21/07 Ora 12:19
Nr i njoftimit : 9164
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK