Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

kerkojme saldator

Postuar nga Maksym Sarzhanov ne 07/03/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : shkozet

Detajet e njoftimit

kerkojme saldator me eksperience pune ne carpenteri legera ,te jete i afte per saldim dhe te njohi mire kete fushe,jo vetem ne saldim elekrodash por dhe saldimin me fije etj.Preferohet te njohe apo dhe te flase gjuhen italiane por nuk perben nje kriter pranimi. Cdo te interesuar presim email ose mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit si me larte ne te dhena.

Kontakto njoftuesin

Maksym Sarzhanov
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 468
Vizita e fundit : 19/09 Ora 22:45
Nr i njoftimit : 9080
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK