Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Traktor 20kv ne gjendje te mire i p...

Postuar nga Perparim ne 28/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : Spitalle

Detajet e njoftimit

Traktori eshte ne gjendje pune, ka rimorkio dhe Plug dysh te pa perdorura fare, Traktori eshte perdorur shum pak vetem brenda per brenda shtepise, pothuajse i pa perdorur fare, cmimi fillestar ka qene 7 miljon lek shqiptare, shitet sepse nuk eshte me i nevojshem vetem 2500 euro, cmim eshte i negociueshem.

Kontakto njoftuesin

Perparim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 11/12 Ora 23:59
Nr i njoftimit : 14278
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK