Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion!! Shitet toka

Postuar nga Enxhian ne 21/08/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 25,00 €

Qyteti/Fshati : Fllake durres

Detajet e njoftimit

Shitet toka me siperfaqe13000 metra katror . Shitet toke ne fllake te durresit ne zonen industriale .ideale per kapanone dhe fabrika te ndrryshme .shiten 13 000 metra kateror me dokumenta te rregullta shitet me 25 € metri kateror i diskutueshem

Kontakto njoftuesin

Enxhian
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 174
Vizita e fundit : 21/04 Ora 04:23
Nr i njoftimit : 12898
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK