Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Orgest ne 06/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75 000,00 €

Qyteti/Fshati : Arapaj

Detajet e njoftimit

Shes tok ne durres lagjia arapaj.....rruga e asfaltuar 300 m nga rruga kryesore qe shkon per jug......shitet dhe me pjese.

Kontakto njoftuesin

Orgest
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 157
Vizita e fundit : 25/04 Ora 07:12
Nr i njoftimit : 12985
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK