Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Gramos ne 14/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 300,00 €

Qyteti/Fshati : Durres

Detajet e njoftimit

Shes rroba per fermra dhe meshkuj 330 cop, rrobat jane orgjinalle 100 per pambuk, te blera ne gjermani me te gjitha dokumentat dhe faturat

Kontakto njoftuesin

Gramos
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 243
Vizita e fundit : 22/09 Ora 12:40
Nr i njoftimit : 10445
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK