Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes shtepi 3 kateshe pjeserisht e ...

Postuar nga endrit ne 03/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 111,00 €

Qyteti/Fshati : Shkallnur

Numri i dhomave : 10

Detajet e njoftimit

Shes shtepi 3 kateshe pjeserisht te mobiluar ne zonen e plepave Durres . Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2009 dhe shitet per arsye emigrimi . Shtepia eshte ndertuar sipas projektit Italian ( fotot bashkangjitur ) . Njeri kat eshte teresisht i mobiluar . Ndodhet 500 m afer mbikalimit te plepat . Toka eshte me tapi ndersa certefikata e pronesise eshte miratuar por nuk eshte terhequr akoma si dokument .
Shtepia perbehet nga garazhi , 2 kate banimi si dhe papafingo . Mobiljet e katit te dyte jane blere te gjitha ne Itali . Vleresimi i ndertimit ne baze te arkitektik ka vleren 195.000 euro .
Siperfaqa e katit eshte 127m7 m2 .
Siperfaqa e tokes eshte 702 m2 .
Cmimi i diskutueshem .
0675673568

Kontakto njoftuesin

endrit
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 119
Vizita e fundit : 19/04 Ora 04:20
Nr i njoftimit : 13237
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK