Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shitet shtepi private

Postuar nga vehbi ne 18/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100,00 €

Qyteti/Fshati : Bishtkamez njesia atministrative Katund i Ri

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

shitet shtepi private me 2.500 m2 toke me certifikat pronsie dhe hipoteke te rregullt
shtepia eshte nje katshe dhe e sistemuar shum mire e rrethuar me avlli kurse toka e rrethuar me rrjet
shtepia ndodhet afer Durresit dhe afer detit vend i qete me uje e drita dhe me rrug te asfaltuar
shtepia shitet per arsye emigrimi

cmimi 100.000 euro i diskutushem

Kontakto njoftuesin

vehbi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 49
Vizita e fundit : 14/07 Ora 01:36
Nr i njoftimit : 12320
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK