Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

vendo skanja kater ase

Postuar nga Arjan ne 21/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 320 000,00 €

Qyteti/Fshati : cerrik une banoj ne itali

Kilometra : 260000

Viti Prodhimit : 2002

Kondicioner : Po

Detajet e njoftimit

Shese skanjen per motivi emigrazioni.Kamjoni eshte ne gjendie shume te mire Pune eshte me letra te rregullta ne shqiperi i cdoganuar.ka dy vjete ne shqiperi, ka ardhur nga Italia dhe ndodhet ne cerrik

Kontakto njoftuesin

Arjan
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 22/09 Ora 01:24
Nr i njoftimit : 12163
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK