Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga ani ne 13/08/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : elbasan

Detajet e njoftimit

shiten 5 tv lg 42 inch , 5 ps 3 me chip me lojra te instaluara sebashku me 5 kolltuce 4 pupa dhe mbajtese per ps.bashke me kompjuter me sistem muzike.cmimi 3000 € i iskutueshem

Kontakto njoftuesin

ani
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 200
Vizita e fundit : 18/07 Ora 03:09
Nr i njoftimit : 10429
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK