Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet ose jepet me qera Magazine p...

Postuar nga ALBI ne 11/05/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shirgjan, Elbasan

Detajet e njoftimit

Shitet ose jepet me qera nje magazine me siperfaqe 575.40 m2 dhe 775 m2 truall. Brenda nderteses eshte instaluar nje bloje gruri. Aktiviteti i ketij biznesi eshte bloje gruri dhe shitje ushqimesh blegtorale. Objekti ka kabine tensioni. Eshte bere rivleresimi i objektit. Cmimi eshte i arsyeshem.

Kontakto njoftuesin

ALBI
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 175
Vizita e fundit : 28/01 Ora 12:46
Nr i njoftimit : 14079
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK