Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Klodian ne 05/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 265,00 €

Qyteti/Fshati : Elbasan

Detajet e njoftimit

Shes iphone 6s ne gjendje te shkelqyer pa gervishtje dhe me te gjitha aksesoret karikus origjinal kuti 350 milek i pa diskutueshem. Whatsapp ✅ 0675334896

Kontakto njoftuesin

Klodian
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 126
Vizita e fundit : 21/04 Ora 11:24
Nr i njoftimit : 10878
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK