Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Samsung Galaxy Note 4

Postuar nga Elis ne 10/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 175,00 €

Qyteti/Fshati : Elbasan

Detajet e njoftimit

Me specifikime teknike LTE , 32Gb, 3Gb RAM, i operatorit italian H3G, eshte i perdorur vetem prej meje, i mbajtur ne cover ne pjese me te madhe te kohes. Nuk ka shfaquar asnje problem teknik qofte te baterise apo kameres apo ndonje sensori tjeter. Ka nje krisje te ekranit ballor por qe nk ndikon ne cilesine e Touch per shkak se eshte pjesa e xhamit dhe jo touch i celularit( shiko foton me reflex drite). Cmimi i panegocueshem.

Kontakto njoftuesin

Elis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 214
Vizita e fundit : 18/07 Ora 12:27
Nr i njoftimit : 10551
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK