Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Redian ne 31/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 299,00 €

Qyteti/Fshati : Elbasan/Mollagjesh

Detajet e njoftimit

Shitet freze lombardini 18kw nafte ne gjendje te shkelqyer pune shume ekonomike 4 litra per 8 ore pune,me freze 120 cm gjeresi dhe 20 cm thellesi,
Shitet per arsye ekonomike.

Kontakto njoftuesin

Redian
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 261
Vizita e fundit : 21/07 Ora 07:35
Nr i njoftimit : 10511
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK