Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion! Jepet me Qera Shtëpi!

Postuar nga anila ne 19/09/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Elbasan

Detajet e njoftimit

Shtëpi 3+1, Kati 2 (100 m2), 3 dhoma, banjë e rregulluar, kuzhinë e kompletuar, paradhomë dhe ballkon.
Adresa:
“Rrapishtë, Lagjia 5 Maji, Elbasan”
Kontaktoni:
0030 6937 369 775
Sugjerime:
Ideale për familje të rregullt ose grup studentesh, Çmimi i leverdisshëm!

Kontakto njoftuesin

anila
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 235
Vizita e fundit : 21/09 Ora 07:57
Nr i njoftimit : 13053
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK