Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet vile me 100 m2 toke ne Elbas...

Postuar nga Lidia ne 24/09/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Elbasan

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Standart Elbasan, shiten 1600m² truall dhe vile 2 kateshe, me hipoteke 180.000 Euro (prane QTO)
Ne Elbasan prane QTO shiten 1600m² truall dhe vile 2 kateshe,me hipoteke.
Kopshti eshte i mbjelle me shume drure frutore dhe dekorativ me nje sistem te organizuar.

Cmimi total 180.000€,

kontaktoni 0692093807

Kontakto njoftuesin

Lidia
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 132
Vizita e fundit : 16/04 Ora 13:05
Nr i njoftimit : 13074
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK