Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

mercedes benz c180 gas benzin

Postuar nga marjo ne 21/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 650,00 €

Qyteti/Fshati : verbas

Kilometra : 250000

Viti Prodhimit : 1994

Motor Kubik : 180 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Jo

Lenda djegese : Gaz

Detajet e njoftimit

shes mercedes benz c180 gas benzin shum ekonomike si dhe e mbajtur sherbimet e bera amortizator gomina goma 100% te reja filtra vaj te nderruara freksioni i ri. 2100 mij

Kontakto njoftuesin

marjo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 17/07 Ora 08:45
Nr i njoftimit : 12575
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK