Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHITET KYMCO AGILITY

Postuar nga Tani ne 07/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 100,00 €

Qyteti/Fshati : Fier

Kilometra : 000

Detajet e njoftimit

SHITET KYMCO AGILITY 125CC viti 2009. Ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te paguara deri ne netor 2017. Shume i shpejt dhe super ekonomik.
Shitet ose nderrohet me skuter me te madh. Flm
Tel: +355692049449

Kontakto njoftuesin

Tani
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 1527
Vizita e fundit : 19/09 Ora 23:37
Nr i njoftimit : 9092
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK