Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ofroj vend pune si punetor Gomister...

Postuar nga Geri ne 02/04/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Mbrostar , Fier

Detajet e njoftimit

Kerkoj nje punetor te motivuar per gomisteri/ magazine gomash

Detyrat jane :
1. Kryerja e sherbimeve baze si nderrim dhe riparim gomash
2. Ndihme gjate magazinimit te gomave
3. Transport ne pikat e shperndarjes

Patenta e klasit C eshte avantazh . Eksperienca ne kete fushe eshte nje plus por jo kriter per tu pranuar . Nqs ka te interesuar na kontaktoni ne nr e tel ose na dergoni nje email .

Kontakto njoftuesin

Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 360
Vizita e fundit : 22/07 Ora 19:31
Nr i njoftimit : 9395
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK