Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apple iphone 8/8 plus / Samsung Gal...

Postuar nga adam ne 01/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 500,00 €

Qyteti/Fshati : 12 main

Detajet e njoftimit

Apple iPhone dhe samsung Galaxy është një markë e re e hapur e mbyllur me mbyllje të plotë të kutive me një garanci ndërkombëtare prej 12 muajsh. Ngjyra të disponueshme: zezë, ari i zi, ari, argjendi dhe ari ari Available GB: 32GB, 128GB dhe 256GB Kontaktoni më poshtë nëse jeni intereste

Email: customerchoice202@gmail.com

Kontakto njoftuesin

adam
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 88
Vizita e fundit : 20/09 Ora 05:36
Nr i njoftimit : 12209
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK