Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Daimler Chrysler SPRINTER 416 CDI

Postuar nga Edmond ne 12/07/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Kavaje

Kilometra : 00

Viti Prodhimit : 00

Kondicioner : Po

Detajet e njoftimit

Shitet: MERCEDES BENZ (Daimler Chrysler) SPRINTER 416 CDI.
MOTOR 270 CDI 5 PISTONA.
FURGON MALLRASH.
ME DOGAN DHE LETRA TE PRERA.
GOMA TE REJA.
SHERBIMET TE SAPO BERA.
GATI PER PUNE.

CMIMI DISKUTUESHEM.

PER ME TEPER ME KONTAKTONI:
Cel: 0694209863 Edmond

Kontakto njoftuesin

Edmond
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 420
Vizita e fundit : 21/07 Ora 02:43
Nr i njoftimit : 10247
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK