Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dhoma gjumi per femij

Postuar nga Alban ne 28/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 450,00 €

Qyteti/Fshati : Kavaje

Detajet e njoftimit

Dy dhoma gjumi jeshile dhe portokalli
Cdo dhome me nga dy krevate

Kontakto njoftuesin

Alban
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 225
Vizita e fundit : 20/07 Ora 13:05
Nr i njoftimit : 10490
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK