Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Traktor AGRIFULL 50 4X4

Postuar nga Diku ne 31/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 7 500,00 €

Qyteti/Fshati : Kavaje

Detajet e njoftimit

Traktor Agrifull 50 4x4 ne gjendeje te mir pune s'esht perdorur fare ne shqipri... shitet per arsyje mosperdorimi...agrigate jan rimorkio nje aks dhe plug ja te ber vete dhe gethape me susta te ardhur nga italija ne gjendje te mir,,,gomat e mrasme te reja fare cmim i blerjes 800euro,,,per me shum kontaktoni ne fb Muça Dick.

Kontakto njoftuesin

Diku

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 455
Vizita e fundit : 22/07 Ora 20:52
Nr i njoftimit : 9390
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK