Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet ose jepet me Qera

Postuar nga Thimi ne 18/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Korce

Detajet e njoftimit

Shitet ose jepet me qera magazine me siperfaqe trualli 1200m², me siperfaqe te derguar 860m²dhe obor 400m².
Magazina ndodhet prane ish fabrikes se lekures :
Rr. " Bajazit Rehova "
CMIMI I ARSYESHEM......


Ju Mirepresim

Kontakto njoftuesin

Thimi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 62
Vizita e fundit : 23/01 Ora 11:44
Nr i njoftimit : 14545
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK