Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

AUTOVETURË 4+1 ME NAFTE

Postuar nga ESAT ne 01/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 340,00 €

Qyteti/Fshati : Korçë

Kilometra : 147000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 1500 Cm3

Marka : Renault

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

SHES RENAULT MODUS ME NAFTE VITI I PRODHIMIT DHIETOR I 2004 GOMAT. FRENAT. AMORTIZATORËT. BATERIA. TË REJA E PAISUR APARAT KUNDER VJEDHJES TAKSAT DHE SIGURAZIONI TË PAGUARA PËR NJË VIT KUALIDIMI OK KILOMETRAT JANË 147000 TË BËRA NË ITALI.

Kontakto njoftuesin

ESAT
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 133
Vizita e fundit : 28/01 Ora 12:45
Nr i njoftimit : 14480
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK