Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION! SHITET ML 270

Postuar nga Gjergji ne 30/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 000,00 €

Qyteti/Fshati : Korce

Kilometra : 214000

Viti Prodhimit : 2003

Motor Kubik : 2700 Cm3

Marka : Mercedes-Benz

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

ML 270 CDI. Ngjyra Blu e eret pa demtime. Sediljet lekure ngjyre bezhe me ngrohje. Sensore para-mbrapa. Xhamat e eret mbrapa. Baxha xhami funsionale. Shkalle inoksi. Dritat e shkurtra Xenon. Ndezje me pult ne distance. Letrat e prera deri ne mars 2019. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte full e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 5000 € pak i diskutueshem.... KORCE

Kontakto njoftuesin

Gjergji
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 79
Vizita e fundit : 17/07 Ora 08:47
Nr i njoftimit : 12463
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK