Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shitet opel corsa benzin/gaz

Postuar nga kristi ne 25/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 700,00 €

Qyteti/Fshati : korce

Kilometra : 168000

Viti Prodhimit : 2004

Motor Kubik : 1200 Cm3

Marka : Opel

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Gaz

Detajet e njoftimit

Teksti:
shitet opel corsa 1.2 benzine/gaz,gaz landirenzo nga fabrika.makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.shume ekonomike.me dogane te paguar dhe siguracion te prere deri ne qershor 2019. gati per targim.

Kontakto njoftuesin

kristi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 247
Vizita e fundit : 16/03 Ora 13:50
Nr i njoftimit : 12610
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK