Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet "HOTEL VIENA" ne q...

Postuar nga Devi Dushi ne 17/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 500,00 €

Qyteti/Fshati : Korce

Detajet e njoftimit

Shitet "Hotel Viena" ne qender te qytetit te Korces.
Hoteli ka siperfaqe 600 m katror, ndertim me truall dhe rregjistruar ne hipoteke!
Hoteli permban BAR-RESTORANT brenda tij me siperfaqe 120 m2.
Ka mbi 10 vjet qe fumksionon si hotel.
Adresa: Korce, Lagja 13, tek Trekendeshi, rruga Loni Grazhdani.
Cmimi: 500 € m2
Per me teper kontaktoni ne numrin: +355672000169

Kontakto njoftuesin

Devi Dushi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 215
Vizita e fundit : 22/07 Ora 02:56
Nr i njoftimit : 10963
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK