Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6...

Postuar nga nicolellapa@hotmail.com ne 11/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 230,00 €

Qyteti/Fshati : nicolellapa

Detajet e njoftimit

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro

Ne jemi distributorë të autorizuar të produkteve Apple dhe Samsung në Mbretërinë e Bashkuar dhe Malajzi. Të gjitha produktet Apple dhe Samsung kanë dy vjet garanci zyrtare, të reja, të mbyllura, të hapura dhe të pajtueshme me të gjitha rrjetet

Ne i shesim Rishites për qëllime rishitje dhe individë privatë për përdorim personal.

Ofertë promovuese: 15% zbritje në cash me blerje me shumicë


Blerësit e interesuar na kontaktoni më poshtë:


E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com


WHATSAPP/TEL: +447751961212


WHATSAPP/TEL: +601136583185Më poshtë është çmimi total i shitjes me shumicë për shitësit për qëllime rishitje dhe individë për përdorim personal. Shuma e euros e treguar mund të konvertohet në monedhën tuaj vendase për qëllime pagesashApple iPhone 7 32GB kushton €350 Euro

Apple iPhone 7 128GB kushton €380 Euro

Apple iPhone 7 256GB kushton €410 Euro


Apple iPhone 7 Plus 32GB kushton €410 Euro

Apple iPhone 7 Plus 128GB kushton €430 Euro

Apple iPhone 7 Plus 256GB kushton €530 Euro


Apple iPhone 6S 16GB kushton €230 Euro

Apple iPhone 6S 32GB kushton €255 Euro

Apple iPhone 6S 64GB kushton €280 Euro

Apple iPhone 6S 128GB kushton €300 EuroApple iPhone 6S Plus 32GB kushton €300 Euro

Apple iPhone 6S Plus 64GB kushton €320 Euro

Apple iPhone 6S Plus 128GB kushton €350 EuroSamsung Galaxy S8 64GB kushton €410 Euro


Samsung Galaxy S8 Plus 64GB kushton €475 EuroSamsung Galaxy S7 EDGE 32GB kushton €350 Euro

Samsung Galaxy S7 EDGE 64GB kushton €380 EuroSamsung Galaxy S7 32GB kushton €320 Euro

Samsung Galaxy S7 64GB kushton €355 EuroSamsung Galaxy Note 8 64GB kushton €530 Euro

Samsung Galaxy Note 8 128GB kushton €600 Euro

Samsung Galaxy Note 8 256GB kushton €630 Euro

Ne i shesim Rishites për qëllime rishitje dhe individë privatë për përdorim personal.

Ofertë promovuese: 15% zbritje në cash me blerje me shumicëBlerësit e interesuar na kontaktoni më poshtë:


E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com


WHATSAPP/TEL: +447751961212


WHATSAPP/TEL: +601136583185

Kontakto njoftuesin

nicolellapa@hotmail.com
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 240
Vizita e fundit : 11/07 Ora 06:25
Nr i njoftimit : 10554
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK